Jdi na obsah Jdi na menu
 


Megalodon

Málo, který tvor v nás vyvolá strach, někdo se bojí koupat kvůli žralokům, někdo se bojí medůz...Každý má něco jiného, ale jedno máme společné. Hrůzu z toho, že při plavání v moři narazíme na megalodona. Nevěřím tomu, že by se našel někdo, kdo by se ho ani malinko nebál! Nejhorší je, že nevíme jestli existuje... Nesnáším ten pocit, když se koupu v moři, daleko od pláže a přemýšlím jestli tam někde je...Nejobávanější netvor ocánů...Megalodon...

Megalodon je podle většiny odborníků, již 3 miliony let vyhynulý...Objevují se však nová svědectví, na které nejde odpovědět... Jeho potravou byly prý velký bílý žralok a žralok mako. V dospělosti dosahoval délky 19 až 29 metrů a jeho zuby byly dlouhé, až 15cm. A se sevřením až 20 tun na ¨tři centimetry!! Podle vědců by měl žít někde hluboko v oceánu s menším obsahem kyslíku. Pokud by se totiž objevil v mělčích vodách s větším množstvím kyslíku, znamenalo by to zatížení organismu a to by znamenalo větší množství potravy...Svědci uvádí, že má svítící zelené očí a pak...Tady jsem našla pár svědectví. Jestli jsou pravdivá se musíte rozhodnou samy... Vlastně ještě než se na ně podíváte zkuste si odpovědět na tyto otázky, odpovědi na ně najdete možná v dalším článku..

  • Proč nebylo ve světových oceánech nikdy mnoho žraloků lidožravých bílých?
  • Není možné aby důvodem k takzvanému ztroskotání velryb a jiných kytovců byla snaha uniknout zubům obrovského a dravého Megalodona a ne ztráta orientace atd.?
  • Mohl by být Megalodon příčinou ztráty malých člunů v Pacifickém oceánu?
  • Byl obrovský žraločí bůh kterého uctívají Havajané obrovský Megalodon?
  • Jak se mohli objevit zuby Megalodona v kýlu současné obchodní lodi?
  • Není Megalodon pouze velice starý žralok lidožravý-bílý?

A tady jsou svědectví...

10.3.1998 - z naprosto vzláštních a nevysvětlitelných důvodů, střemhlav jako kamikadze, najelo na břeh Nového Skotska patnáct velryb. Jejich nálezci a pomocníci se je snažili vyprostit ale bohužel všechny velryby uhynuly. Tři dny po nálezu vyplavil příliv zbytky další velryby. Jednalo se o dvě třetiny těla mořského obra kdy prostřední část chyběla a okraje držely při sobě pouze kůží. Výkus byl proveden čistě, hladce jakoby laserem.

Léto 1997 Papua-Nová Guinea. Při vyjížďce lodí při ústí řeky Fly sledovali američtí a australští turisté strašné divadlo, kdy obrovský žralok bílý před jejich očima porcoval žraloka velrybího zaživa po čtvrtkách těla. Turisté uváděli že žralok velrybí byl velký ale to co jej sežralo bylo ještě mnohem větší.

Slavný spisovatel E. Hemingway se s megaladonem pravděpodobně také setkal a to za přítomnosti známych osobností. Takto příběh popisoval Garry Cooper na večírku, který pořádala Marilyn Monroe a jeho pravost potvrdil herec Spencer Tracy který byl na místě přítomen.
Bylo to těsně po konci druhý světový války, kdy Japončíci rychle uzavřeli mír, protože měli strach, že by skončili díky našim vynálezům jako radioaktivní mráčky. Toho se zalekli.
Vyrazili jsme s několika přáteli do Mexickýho zálivu na ryby, protože v Mexickým zálivu je všechno nejhezčí, moře, nebe, barvy, ženský a taky tam chytíte nejlepší a největší ryby a já měl už pěkně dlouho spadeno na nějakýho velkýho třítunovýho kanice, buď šedýho nebo červenýho, to je jedno, hlavně aby byl velkej jako tele. A tyhle velký ryby, bůhví proč, mají ze všeho nejradši Mexickej záliv a tu spoustu potopených lodí, ve kterých si žijou dohromady jak v činžákách v New Yorku.
Pili jsme orosený pivo a já seděl na rybářský sedačce bez opěradla, upevněný na otáčecím podstavci, když mi skočil po návnadě - byla to velká makrela, mečoun. Udeřil mečem do návnady, skočil po ní a vyvlík se z háčku. Byl obrovskej, vždycky se mi zdálo o tom, že takhle obrovskýho mečouna jednou chytím. Byla to sakramentská ryba. Ale ulovil jí někdo jinej. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaký vír, protože nejdřív se začala voda točit a mizela ve středu té obří obrácené mořské briošky, ale pak se zvedly okraje toho víru a byly plné dvaceticentimetrových zubů, a těch bylo aspoň tři sta. Byla to huba jak garáž na náklaďák. Spolkla toho obřího mečouna jako olivu a zmizela v hlubinách. Uvědomil jsem si, že úplně stejně hladce nás mohla spolknout i s celou lodí.
Vrátili jsme se zpátky na břeh a tejden jsem nedělal nic jinýho než chlastal. Ale nechutnalo mi to. Jestli existuje peklo tak jsem ho právě viděl…

Spencer Tracy do puntíku potvrdil tato slova. Přitom o Tracym bylo známo že snad v životě nezalhal.

Jeho slova ostatně nepřímo potvrzuje příběh z roku 1954 kdy byl australský kutr Rachel Cohen vytažen do suchého doku v malém adelaidském přístavu. Plavidlo se muselo vrátit do domovského přístavu, protože bylo zle poškozeno a mělo napůl zlomený lodní šroub. Co se vlastně stalo? Na rozbouřeném moři nedaleko Timoru otřásla lodí nečekaná,velice prudká rána. Námořníci si nejdříve mysleli, že narazili na korálový útes. Ale v těch místech byla hloubka moře příliš velká. A pak to uviděli. Na záď kutru přilákán vibracemi a odlesky šroubu se vrhl monstrózní žralok dlouhý dvacetčtyři metrů a s chutí se zakousl do lodě. Z dřevěného kýlu vytáhli technici v docích sedmnáct zubů, které byly u kořene široké osm centimetrů a od krčku po špičku měřily deset centimetrů. Průměr půlkruhu, jenž zůstal po stisku zubů, přesáhl jeden metr.

Velice častý je výskyt tohoto obrovského žraloka v kubánských vodách. Uvedu zde dvě hlášení a to jedno s velice důvěryhodnými svědky.

Megalodon made in Cuba.
Parta špičkových komunistických funkcionářů si udělala mejdan na noblesní jachtě Esperanza. Pobřežní hlídka měla za úkol neustále střežit a kontrolovat všechna plavidla která se k nim přiblížila na vzdálenost menší než tři míle. Loď přesto náhle zmizela beze stop. Nastal poplach hledalo se plavidlo, nastalo vyšetřování. Trvalo do té doby než na pláž Varadero připlaval hrůzný exponát - špička záchraného člunu z jachty Esperanza, které se držel kapitán. Člun i on byli něčím přeříznuti jakoby obří cirkulárkou hladce a naráz přímo v místě kapitánova hrudníku. Do železného žebra člunu byl zarytý zub, který prokazatelně patřil žraloku a lišil se od běžného žraločího zubu pouze velikostí - byl 22 centimetrů dlouhý.

Ostatně v kubánských vodách se toto nestalo poprvé. Když se vylodili kontrarevolucionáři s americkým komandem v Zátoce sviní, pomáhali je odrazit a likvidovat příslušníci ruských jednotek SPECNAS. Jejich příslušník podal toto svědectví.
Někteří jsme zůstali pomáhat castrovcům při výsleších na břehu, někteří se vraceli zpátky do ponorky, ze které jsme dělali výpad do zad kontrarevolucionářů. Když už byli téměř u ponorky, vynořila se, vlastně vyskočila z moře bílá příšera s rozevřenou tlamou a celý člun najednou pozřela. V životě jsem nic podobného neviděl. A víte co bylo zajímavé? Té bestii svítili oči jako reflektory. Padla zpátky do vody a pak zaútočila na ponorku. Nejdříve do ní narazila plnou rychlostí a začala ji válet ve vodě jako nějaký barel. Nikdo tomu nemohl uvěřit, ale ten žralok byl větší než ta ponorka. Pak se vrhl na lodní šroub, úplně ho ukousl a zmizel v moři. Ponorku pak museli odtáhnout do doků. Mezi jejími ocelovými pláty, tam kde bílá bestie zaútočila na lodní šroub, se našli žraločí zuby. Měly délku skoro dvacet centimetrů.

Pokud vás tento článek zaujal, neváhejte a přečtěte si tento článek.. http://www.rojar.web3.cz/cryptozoologie/5_more/vrazi.htm

Tak co myslíte, existuje..? Vaše příběhy, úvahy, ráda uvítám a vyvěsím je sem na stránky, tak neváhejte a pište...!!